ASG GPS

Система є частиною програмного забезпечення для управління компанією ASG, яка допомагає зробити продукцію більш ефективною.

Про проект

Системи GPS моніторингу - це сучасна тенденція, яка допомагає компаніям управляти процесом продажу на кожному етапі. Для таких величезних фірм, як ASG (понад 1500 співробітників), це найважливіший інструмент для покращення обслуговування та контролю за доставкою та витратами.

технічне завдання

Технічне завдання

Основним завданням було створити складну систему моніторингу, за допомогою якої можна відстежувати місцезнаходження транспортного засобу, задавати маршрути, збирати дані, а також багато додаткових функцій.

технології

Ресурси

технології
технології
технології
технології
іконка рішення
іконка рішення
іконка рішення

Рішення

Система збирає інформацію про звіти, наприклад: пробіг, споживання палива, як реальний маршрут збігається з заданим. Також менеджер може скласти складний звіт за кожну поїздку.

Менеджер має можливість встановити маршрут для водія. Система контролює її виконання відповідно до заданих пунктів і негайно повідомляє про це, якщо ігнорувати їх.

Система має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і працює 24 \ 7, тому користувач може переглядати інформацію в будь-який час. Програмне забезпечення масштабоване та гнучке для майбутніх змін та вдосконалень.

Система є простою у використанні, як для менеджерів так і для водіїв. За допомогою хорошого функціоналу системи більшість процесів в компанії АСГ стали налагоджуватись.