Медицина та медичне забезпечення

Що це?

Компанія SolidBrain допомагає у розвитку медицини в Україні та інших країнах. Наші спеціалісти створюють програмні рішення, які підвищують ефективність функціонування лікарень, обладнання та лікування в загальному. Ми застосовуємо лише новітні технології для вирішення завдань.

Спеціалісти SolidBrain мають великий досвід в розробці веб-додатків та інтегрованих систем у сфері медицини. Наші рішення залучають пацієнтів до профілактики та діагностики лікування, а також дають змогу отримувати основні дані про здоров'я.

Напрямки

Основні види застосування

Рішення для управління даними для лікарень

Зберігання, доступ та аналіз електронних даних забезпечує безперервність і точність обробки і клінічних досліджень. Компанія SolidBrain розробляє інноваційні рішення для управління лікарнями. За допомогою цих систем зберігаються дані по пацієнтах, лікарнях, виводиться інформація про хвороби та статус огляду пацієнтів тощо.

Онлайн- консультаційні послуги для лікарів та пацієнтів

Наші спеціалісти мають великий досвід у створенні онлайн-платформ для лікарів та пацієнтів. За допомогою цієї платформи пацієнти без зусиль записуються на прийом до лікаря в зручний для них час. Також ви можете отримати онлайн-консультацію у лікаря і отримати правильне рішення.

E-платформи для продажу медичного обладнання

Для покращення доступу до основних ліків,медичних послуг, профілактичних послуг, медичного обладнання використовують онлайн-магазини. Спеціалісти компанії SolidBrain мають великий досвід у розробці інтернет-магазинів. Все що потрібно це - Ваша ідея і наша реалізація.

Більше галузей