Автомобілі та транспортування

Що це?

Автомобільна галузь - це галузь, в якій наша компанія виросла всередині, оскільки наші перші проекти були пов'язані з нею. Ми допомагаємо великим та малим підприємствам рости, створюючи розумні рішення для управління бізнесом. Галузь швидко змінюється та вдосконалюється, і ми йдемо в ногу цими тенденціями.

Ми знайомі з усіма, навіть найменшими аспектами та конкретною мовою галузі. Наші розробники пропонують широкий вибір користувацьких рішень - від ефективних інструментів для продажу автозапчастин до систем відстеження транспортних засобів та послуг з управління внутрішніми процесами компанії.

Напрямки

Основні види застосування

Рішення в електронній комерції

Команда SolidBrain може розробити вам електронний магазин для продажу автомобільних товарів. Все, що вам потрібно - це ваша ідея та вимоги - ми пропонуємо розробку з нуля, включаючи етапи проектування, розробку, тестування, підтримку, консультації та щотижневі зустрічі. Ви отримаєте потужне рішення, зможете працювати стабільно, залучати нових покупців і збільшити свій дохід.

GPS системи відстеження

Системи для відстеження автомобілів набувають все більшої популярності. Ми пропонуємо рішення не тільки для відстеження місця розташування - ми створюємо складні інструменти для збору інформації про споживання палива, порушення маршруту та причини цього. SolidBrain забезпечить вам зручну та стабільну програму, яка працює цілодобово.

Управління складом

Поки ваш бізнес зростає, вам потрібно все більше і більше документації і управління для всіх процесів. SolidBrain може допомогти вам підтримувати дисципліну і регулярність у повсякденній роботі. Система управління складом є найкращим способом скинути тонни паперу, які витрачають ваші працівники.

Проекти цієї галузі

Наш досвід роботи

ASG Онлайн Система

Auto Standard Group співпрацює з більш ніж 70      постачальники і виробники автомобільної продукції в Європі, Азії, СНД та Україні.

Більше

ASG GPS

Система є частиною програмного забезпечення управління в компанії ASG, яка допомагає зробити доставку продукції більш ефективно.

Більше

CarMods America

CarMods це глобальна компанія з сотнями магазинів в США, Канаді та Австралії.

Більше

Більше галузей