Розважальні заклади

Що це?

Індустрія розваг - одна з тих, яка ніколи не втратить свою популярність. Хоча методи і типи об'єктів розвиваються швидкими темпами, сенс залишається тим же - зробити клієнтів щасливими. Якщо ви є власником великої ресторанної мережі або адміністратором маленького тренажерного залу, ми з радістю допоможемо вам підвищити ефективність управління бізнесом і просування по службі.

Команда SolidBrain використовує найпопулярніші і потужні мови програмування, щоб ваше програмне забезпечення було швидким, красивим, а також зручним і надійним.

Напрямки

Основні види застосування

Додатки для ресторанів

Це не революційна новинка, а те, про що мріє кожен власник ресторану. Оскільки ваш бізнес зростає, паперові рахунки перестають бути корисними. Ми пропонуємо вам індивідуальне рішення для будь-якого типу ресторану. SolidBrain готовий допомогти як розкішним ресторанам, так і фаст-фудів і створення продуктів харчування, щоб зробити ваше життя простіше і зручніше.

Управління розважальними закладами

Незалежно від того, чи ви є власником казино, місцевого пивного бару, вам, очевидно, потрібно керівництво, щоб уникнути хаосу. SolidBrain пропонує вам розумні рішення для управління робочим часом і зарплатою, поновлення і перегляд доступності продуктів і матеріалів, збір статистики про найпопулярніші дні по відвідувачах, стравах, заходах і т. д.

Спортивні магазини і спортзали

Спортивна індустрія швидко зростає. Ми допомагаємо розвитку спортивного бізнесу, створюючи програмне забезпечення для управління і обліку в спортзалах, електронні магазини для продажу спортивного матеріалу, рекламні сторінки для навчальних комплексів і т.д.

Більше галузей