Послуги індивідуальної розробки та обслуговування на платформі 1С:Підприємство

Команда SolidBrain має довготривалий досвід в комплексному обслуговуванні конфігурацій 1С:Підприємство. Як довірений партнер багатьох компаній, ми здобули глибоку експертизу в індивідуальній та проектній розробці, проведенні 1С інтеграцій, налаштуванні обмінів даних між базами 1С, тощо.

Ми не лише слідуємо високим стандартам праці, а й ставимося до усіх процесів з відповідальністю, адже переконані, що справжній успіх захований в деталях. Співпрацюючи з командою SolidBrain, ви можете не хвилюватися про надійність виконаних послуг, оскільки усі наші дії спрямовані на створення ефективних і комфортних умов роботи в програмному забезпеченні.

Що ми можемо?

 • Спростити роботу користувачів в 1С: Підприємство.
 • Доопрацювати інтерфейси 1С: Підприємство.
 • Прискорити введення даних в програму.
 • Оновити допрацьовані конфігурації.
 • Розширити функціонал конфігурацій.
 • Налаштувати документообіг і друковані форми.
 • Виправити помилки наявних на ринку рішень.
 • Інтегрувати рішення 1С: Підприємство зі сторонніми програмами.
 • Індивідуально налаштувати рішення 1С: Підприємство для вашого бізнесу.
 • Створити нові форми звітності в 1С: Підприємство.
 • Завантажити або вивантажити дані з продуктів 1С: Підприємство.
 • Розробити нові документи для 1С: Підприємство.
 • Налаштувати обмін з сайтом або CRM-системою.

Хто ми?

SolidBrain – це невелика, проте згуртована команда професіоналів у різних IT напрямках, які не лише вміло пишуть код, а й завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта. З-поміж конкурентів нас відрізняє вміння адаптуватись до встановлених умов, гнучкість в управлінні проектами, швидке прийняття рішень, а також надійність і можливість заміни будь-якого фахівця в разі форс-мажору. Обираючи нашу команду, ви гарантовано отримаєте швидко та якісно виконане замовлення згідно з договором.

Чому працювати з SolidBrain це круто?

Ваш комфорт — наш пріоритет.

Ваш комфорт — наш пріоритет.

На противагу більшості конкурентів, ми проектуємо інтерфейси і узгоджуємо їх зручність та зрозумілість ще до початку фази розробки. Це допомагає нам створювати рішення, які повністю відповідають потребам кінцевих користувачів.

Надзвичайна увага до деталей.

Надзвичайна увага до деталей.

Ми з впевненістю можемо стверджувати, що успіх ховається в деталях, адже як ніхто інший знаємо це на на власному досвіді. При написанні ТЗ ми враховуємо не лише технічну складову рішення, а й приділяємо особливу увагу проблемам, які воно вирішує, а також аналізуємо його ціль та мету з точки зору подальшого розвитку бізнесу та бажаного результату.

Ми одразу потрапляємо в ціль. Завжди.

Ми одразу потрапляємо в ціль. Завжди.

Часто-густо компанії намагаються зекономити, тому залучають низькокваліфікованих підрядників. Як свідчить практика, такий підхід неефективний, адже в кінцевому результаті доводиться повертатися до початкової точки і платити двічі. На щастя, це точно не про нас, адже ми досягаємо (і навіть перевершуємо!) поставлені цілі з першої спроби.

Комплексний підхід : інтеграція + навчання.

Комплексний підхід : інтеграція + навчання.

Успішне встановлення рішення 1С: Підприємство це лише половина справи. Однак ми не з тих, хто опускає руки на півшляху, тож віддалено навчаємо і тренуємо співробітників використовувати наші проекти, допоки не переконаємося, що все працює ідеально, як злагоджений механізм.

Договір як гарантія безпеки.

Договір як гарантія безпеки.

Договір є обов’язковою умовою співпраці з SolidBrain. Саме тому ми підписуємо необхідну документацію з кожним клієнтом. Спершу обмінюємося сканованими версіями, а опісля — надсилаємо паперовий оригінал службою доставки, яку обере клієнт.

Без терміну придатності.

Без терміну придатності.

Усе рано чи пізно приходить до завершення. Крім гарантії SolidBrain. Якщо наш код “цілий і неушкоджений,” ми обов’язково виправляємо помилки за свій рахунок протягом будь-якого терміну після виконання робіт.

Оперативність має значення.

Оперативність має значення.

Час це гроші. Цей відомий вислів дійсно виправдовує себе в сучасному суспільстві. Саме тому наші консультанти завжди на відстані дзвінка. Аби заощадити ваш час та кошти, ми допомагаємо вам через сервіс віддаленого доступу, тож будь-які територіальні кордони не стануть на заваді вашого успіху.

Лояльність у кожному кроці.

Лояльність у кожному кроці.

Вміння своєчасно адаптуватися це ще один вагомий плюс на нашу користь. Ми вправно підлаштовуємося до потреб вашого бізнесу, а також надаємо доступ до закритої бази знань з відеоуроками, книгами та статтями стосовно специфіки роботи в програмі.

Високоякісний сервіс за розумною ціною.

Високоякісний сервіс за розумною ціною.

Наші спеціалісти надають оперативну технічну допомогу та консультації з питань використання функціоналу сервісів. Таким чином, ми підтримуємо наших клієнтів навіть після інтеграції готового рішення.

З SolidBrain усе стабільно.

З SolidBrain усе стабільно.

Регулярне оновлення програм обліку – робота, яка стабільно потребує уваги. Отже, ми легко пораємося з цим завданням, пропонуючи клієнтам завжди актуальні форми регламентованих документів і звітів.

1С: Підприємство:
скільки це коштує?

Зазвичай вартість послуг 1С:Підприємство індивідуальна, тому розраховується для кожного замовника окремо. Вартість може коливатися в залежності від обсягу виконаних робіт, їх складності та ще ряду інших показників. Варто зауважити, що вартість послуг обговорюється завчасно, аби уникнути непорозумінь у процесі розробки, впровадження та удосконалення наших рішень, які надаються віддалено по всій Україні.

Безкоштовна оцінка проекту

Процес впровадження програмного продукту на підприємстві:
Як це працює?

іконка консультація
01

Аналіз процесів, виявлення цілей автоматизації

іконка аналіз
02

Підбір програмного продукту

іконка розробка
03

Установка, настройка, доопрацювання

іконка тестування
04

Тестування

іконка підтримка
05

Навчання співробітників

іконка підтримка
05

Обслуговування

1С: Підприємство: специфіка обслуговування

Як правило, типові продукти 1С влаштовують більшість компаній. Тим не менш, у деяких випадках стандартною розробкою не обійтися. Якщо для вирішення бізнес-завдань стандартної конфігурації недостатньо, наші програмісти допрацюють програму з урахуванням специфіки діяльності фірми. Доробки 1С: Підприємство — ідеальний вихід, якщо ви волієте вийти за рамки стандартних можливостей програми:

Безкоштовна оцінка проекту

Залишилися питання щодо обслуговування конфігурацій 1С:Підприємство?

Що ж, це не може не тішити, адже значить нам вдалося привернути вашу увагу до цього надзвичайного сервісу. Просто заповніть контактну форму нижче, а наші консультанти попіклуються про все інше.

Незалежно від того знаєте ви, що вам потрібно, чи лише міркуєте над впровадженням рішення на платформі 1С:Підприємство, наша команда допоможе вам впоратися із задачею будь-якої складності.

Можливо, саме сьогодні настав час розширити можливості вашого бізнесу?
Якщо ви готові прийняти цей багатообіцяючий виклик, SolidBrain завжди до ваших послуг.