Фінанси і банківська справа

Що це?

У нас є великий досвід у розробці рішень у сфері фінансів та банківської справи. Оскільки галузь фінансів швидко розвивається, ми можемо вам запропонувати безліч ІТ рішень для будь-яких масштабів та потреб - не важливо чи ви є власником великого підприємства, чи просто хочете впорядкувати свій бізнес.

Спеціалісти SolidBrain допомагають банківським установам, фінансовим, аудиторським, інвестиційним, страховим компаніям створювати нові інноваційні програми та веб-додатки, які відповідають фінансовим стандартам. Ми допомагаємо впровадити сучасні рішення для автоматизації процесів на підприємствах.

Напрямки

Основні види застосування

CRM системи

Більшість великих підприємств використовують CRM системи для аналізу взаємодії працівників та клієнтів та покращують відносини між ними. CRM системи допоможуть вам контролювати облік робочого часу працівників, створювати звіти під специфіку діяльності, контроль над даними щодо продажів, отримання взаємозв'язків фінансових і нефінансових даних, порівнювати працівників на підставі об'єктивних результатів, а також багато інших функцій.

Платформи для здійснення грошових операцій

За допомогою платіжних систем ви можете здійснювати транзакції в будь-який куточок світу та завжди мати свої кошти під контролем. Наші спеціалісти допоможуть підключити вам paypal, payoneer та інші відомі системи. Здійснювати перекази і приймати онлайн-платежі за допомогою електронних платіжних систем просто і зручно як для особистий цілей так і для бізнесу.

Користувацькі банківські рішення

Інформаційні технології допомагають банкам покращити взаємовідносини з клієнтами та знайти нові засоби для отримання прибутку. У банківській сфері також пропонуємо багато рішень, а саме: автоматизація внутрішньобанківських операцій, ведення бухгалтерії та складання звітів, системи міжбанківських розрахунків, аналітичні системи, автоматизація роздрібних операцій тощо. Все для ваших потреб і нічого зайвого.

Більше галузей