Освіта

Що це?

Уряди практично всіх країн витрачають мільярди доларів для освіти своїх громадян, оскільки вони покликані заповнювати усі ніші підприємницької діяльності, для зростання успіху країни та підтримки економічного курсу уряду. Ось чому освіта може бути і навіть має бути названо галуззю. Історія освіти дуже довга, але прогрес, необхідний для еволюції людства.

У наші дні комп'ютери і смарт-пристрої можуть допомогти вчити і навчати скрізь, починаючи з дитячого садка і до великих фабрик. Ринок освітнього програмного забезпечення пропонує вам широкий спектр інструментів: системи тестування, онлайн-симулятори, інструменти навчання співробітників, орфографічне навчання і безліч інших призначених для користувача рішень.

Напрямки

Основні види застосування

Сервіси для навчання студентів

SolidBrain пропонує вам розробку інтелектуальних систем для навчання. Це ідеальна річ для підготовки до іспитів - ресурс, де ви можете знайти лекції, домашні завдання і тести. Це рішення також допомагає вчителям перевіряти домашнє завдання, оскільки студенти мають можливість завантажувати виконувати завдання на хмарі.

Онлайн навчання співробітникам

Незалежно від того, чи є ви великим заводом або місцевим підприємством, новим співробітникам необхідно почати навчання з самого початку. Ми пропонуємо рішення для будь-якої області, щоб допомогти вашим новим працівникам зануритися в процес, зміцнити навички та отримати загальне знайомство з діяльністю підприємства. Команда SolidBrain готова допомогти вам стати більш ефективною і отримати швидкі результати.

Інструменти управління для навчальних закладів

В даний час для кожної установи важливо мати інтелектуальний і швидке програмне забезпечення, яке містить інформацію про студентів і викладачів, їх особисту інформацію, оцінки та облік відвідуваності. Фахівці SolidBrain швидко нададуть вам потужне і доступне рішення і зроблять внутрішні операції більш зрозумілими і простими.

Більше галузей