Реклама та видавнича діяльність

Що це?

Будь-яка компанія потребує реклами своєї продукції чи послуги. Спершу потрібно дослідити своїх конкурентів та визначати цільовий ринок. SolidBrain розробляє рекламу для інших компаній та організацій та кампанії, спрямовані на просування інтересів та іміджу своїх клієнтів.

Рекламний та поліграфічні сектори відіграють велику роль у просуванні і популярності вашого бренду. Компанія SolidBrain має великий досвід у створенні бренду і просуванні багатьох великих компаній. Ми допоможемо це зробити саме для вашого бізнесу!

Напрямки

Основні види застосування

Брендинг

Сильний бренд підносить вашу компанію над конкурентами. До брендування відноситься: неймінг, логотип, створення фірмового стилю, брендбук, візитки. Ми допоможемо реалізувати вашу ідею і зробимо все для впізнаваності ім’я вашої компанії.

Цифровий маркетинг

Основним завданням сайту є збільшення кількості конверсій. Наші спеціалісти допоможуть у просуванні вашого сайту. Ми можемо запропонувати вам ряд робіт, а саме: підключити контекстну рекламу, системи аналітики, SEO просування. Зверніться саме до нас і кількість ваших продажів значно зросте.

UI/UX Дизайн

Хороша структура сайту це один з найголовніших чинників вашого проекту. Наші дизайнери чудово розуміють принципи UI/UX Design. Численний досвід є запорукою нашого успіху. Ми прислухаємось до усіх ваших побажань і ідей і наші спеціалісти розроблять унікальний дизайн вашого сайту чи додатку.

Більше галузей