Розумні пристрої та безпека

Що це?

Від зубних щіток до тостерів і термометрів на промислових і персональних пристроях є чіпи, які використовували для збору інформації і забезпечували вам доступ до її контролю. Клієнти хочуть контролювати все - ми всі любимо речі, які допомагають нам відчувати себе комфортно і заощадити час і гроші. ІТ-ринок швидко зростає, і ми не відстаємо від тенденцій - в даний час інтелектуальні пристрої швидше потрібні, ніж бажані.

Технічний прогрес дозволяє нам відчувати себе більш безпечно, як у будинку, так і в Інтернеті. Ви можете вибрати будь-яке рішення для вашої особистої власності або бізнесу, щоб відчувати себе захищеним, навіть якщо ви далеко. Ми використовуємо як програмні, так і апаратні засоби, щоб забезпечити вам найкращий сервіс.

Напрямки

Основні види застосування

Охоронні системи

SolidBrain пропонує вам широкий спектр рішень для найскладніших вимог. Ми можемо налаштувати систему відеоспостереження, щоб ви могли контролювати властивість 24 \ 7. Крім того, ми є професіоналами в області установки охоронних служб та впровадження датчиків руху. З іншого боку, ви можете отримати цифрове рішення для захисту ваших даних від грабежу.

Контроль енергопостачання

Ми любимо піклуватися про нашу планету - скорочення споживання енергії - один з найефективніших способів врятувати навколишнє середовище і, звичайно ж, гроші. Команда SolidBrain з радістю допоможе вам контролювати енергопостачання будинку, використовуючи інтелектуальні системи. Ви можете використовувати свій смартфон, щоб просто вимкнути світло, перевірити, які пристрої працюють в даний момент вдома, навіть якщо ви далеко звідти.

Розумний додаток

Ви коли-небудь мріяли про те, щоб наповнити ванну гарячою водою, перш ніж повернутися додому? Ми тут, щоб ваші мрії збулися. Контролюйте і керуйте усіма домашніми речами за допомогою комп'ютера або будь-якого смарт-гаджета. Створіть свій домашній комфорт і зручність використання самостійно, використовуючи переваги зростання технологій. Все, що вам потрібно - це прийти в SolidBrain з вашою бажаною метою.

Проекти цієї галузі

Наш досвід роботи

SolidHome

Сайт для SolidHome. Компанія є лідером у створенні інноваційних систем безпеки в Україні.

Більше

Більше галузей