Avellana Gold

Веб-сайт компанії Avellana Gold Company - компанія, зареєстрована на Кіпрі, компанія з видобутку корисних копалин, яка займається придбанням, розвідкою та розробкою корисних копалин.

Веб-сайт
авеллана комп'ютер
Авеллана планшет

Про проект

Головна мета сайту - це найвизначніша інформація про формування Avellana Gold для користувачів. Сайт містить інформацію про історію та стратегію компанії, про високі факти про корпоративну відповідальність, особливо в сфері економії природних ресурсів.

технічне завдання

Технічне завдання

Основним завданням було розробити сучасний дизайн і правильну структуру сайту, за допомогою чого користувачі зможуть без зусиль знаходити потрібну для них інформацію.

технології

Ресурси

технології
технології
технології
технології
технології
технології
іконка рішення
іконка рішення
іконка рішення

Рішення

Ми структурували інформацію про компанію, розділяючи її на блоки: загальна інформація, майно та ресурси, корпоративні відповідальність, тому користувач може швидко знайти потрібну статтю.

Створено привабливий, зручний дизайн, розроблен колір схема для сайту, яка відповідає зображенням компанії діяльність.

Власність кожної компанії була представлена на окремій сторінці включаючи інформацію про її місцезнаходження (показане на карті), мінеральне ресурси (показані в таблиці) та загальна статистика про видобуток корисних копалин.

Наявність адаптивного дизайну допомагає користувачу легко знаходити потрібну інформацію не лише на великому десктопі, а й з телефону в будь-якому місці.