SolidHome

Веб сайт для компанії SolidHome. Компанія є лідером у встановленні інноваційних охоронних систем в Україні.

Веб-сайт
solidhome банер комп'ютер
solidhome банер планшет

Про проект

На сайті SolidHome представлені готові рішення для квартир, офісів, складів, підприємств. Також за допомогою новин користувачі можуть дізнаватись про інноваційні технології у даній сфері, переглядати роботи компанії, та здійснювати онлайн замовлення.

технічне завдання

Технічне завдання

Завдання полягало у створенні зручного для користування сайту. На якому користувачі можуть здійснювати онлайн замовлення. А також, основною вимогою була наявность адаптивності сайту.

технології

Ресурси

технології
технології
технології
технології
іконка рішення
іконка рішення
іконка рішення

Рішення

Дослідження ринку і аналіз основних конкурентів допомогло нам розробити ефективну структуру сайту. Правильно побудована ієрархія допомагає користувачу з легкістю відшукати потрібну інформацію.

Використана новітня технологія AMP (технологія з відкритим вихідним кодом). AMP-сторінки завантажуються практично миттєво, що робить роботу в Інтернеті приємною.

Наявність онлайн - консультанта є однією з переваг сайту. Оскільки консультант миттєво відповідає на запитання питання користувача і швидкість здійснення замовлення значно зростає.

Сайт є легким у використанні, а також адаптований для усіх пристроїв. Користувачі можуть легко і без зусиль знайти потрібне рішення.

solidhome макбук картинка

Напрямки

Однією з основних переваг сайту є наявність категорії: напрямки.

  • У кожному напрямку описана детальна інформація.
  • Цікавий дизайн заохочує користувачів переходити на посилання.
  • Також однією з переваг є перехід з певного напрямку у каталог.

Стадія дизайну

стадія дизайну ліва картинка

Виходячи з аналізу планування сайту, визначається та створюється зразкова структура і шляхи її розвитку. В результаті цього складається загальна концепція сайту.

стадія дизайну права картинка

В результаті максимально доступний та зрозумілий дизайн для цільової аудиторії, загальна ясність та легкість сприйняття. Використання не великої кількості анімацій дозволяє користувачам не просто переходити за посиланням на сторінках, але і при цьому насолоджуватися самим процесом.