SDС Verifier

Редизайн та повне оновлення серверної частини веб-сайту для нідерландської компанії SDС Verifier.

Веб-сайт
SDС Verifier банер комп'ютер
SDС Verifier банер планшет

Про проект

SDС Verifier - це нідерландська продуктова компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення CAE та надання інженерних консалтингових послуг. ПЗ, яке реалізовує компанія спрощує обчислення різних характеристик інженерних конструкцій, таких як стійкість, кути нахилу, та інші важливі нюанси, які слід враховувати при проектуванні.

технічне завдання

Технічне завдання

Головним завданням було створити новий, потужний, сучасний сайт для представництва компанії базуючись на вже існуючому сайті. Оскільки галузь є дуже вузькою, та графічні матеріали, які відображають суть діяльності досить важко припасувати до сучасного веб-дизайну, цей проект став викликом для нашої команди.

технології

Ресурси

технології
технології
технології
технології
іконка рішення
іконка рішення
іконка рішення

Рішення

Структурували сайт за напрямками діяльності компанії, для того, щоб користувач одразу міг обрати потрібний та ознайомитись із наявними засобами, які він може придбати.

Створили верхню панель Call to Action. Користувач може не витрачати час на пошук на сайті, якщо хоче звернутись напряму до менеджерів компанії.

Покращена кольорова гама та стиль сайту. Збережені кольори, проте додані акценти та промальовані різні графічні елементи.

Проста і зрозуміла навігація для огляду версій ПЗ дозволяє користувачу швидко доступитись до інформації про переваги кожної з версій та оглянути оновлення, які зявились у найсвіжішій версії.

Стадія дизайну

стадія дизайну ліва картинка

Сайт, який мала компанія, був перевантажений текстом з незрозумілою навігацією.

стадія дизайну права картинка

В результаті командної роботи отримали красивий, функціональний веб-сайт.