Creative Pillow

Pillow.lv - це латвійський магазин для продажу постільної білизни з оригінальними принтам по Європі.

Веб-сайт
pillow комп'ютер
pillow планшет

Про проект

Магазин пропонує користувачам або готові друковані постільну білизну або користувацькі відбитки. Сайт було створено нашою командою за допомогою OpenCart - потужної системи управління контентом електронної комерції.

технічне завдання

Технічне завдання

Основним завданням було створити простий для користування сайт. Однією з основних вимог було наявність фільтрів, за допомогою яких користувач зможе остаточно визначитись з потрібним товаром.

технології

Ресурси

технології
технології
технології
технології
технології
технології
іконка рішення
іконка рішення
іконка рішення

Рішення

Ми встановили всі популярні процесори обробки платежів, тому будь-який користувач може знайти найбільш зручний спосіб оплати замовлення. Користувач може вибрати між готівкою, Visa / Mastercard, Paypal або декількома популярними латвійськими банками.

Створена форма замовлення, щоб користувач могла завантажити власний дизайн та вибрати потрібний колір, матеріал постільної білизни тощо.

Встановлено адміністративну панель. Замовлення можна легко керувати, використовуючи всі переваги OpenCart, це також дозволяє створювати знижки, керувати описами предметів та створювати додаткові сторінки

Вся продукція ділиться на різні категорії, не тільки за типом від постільної білизни, але також за віком, статтю та подією (наприклад, День Святого Валентина).