Auto Standart Group

Веб-сайт для компанії ASG - лідера з продажу автотоварів в Україні. Компанія співпрацює з понад 70 постачальниками з усього світу.

Веб-сайт
asg банер комп'ютер
asg банер планшет

Про проект

Сайт є основним представництвом компанії в мережі Інтернет. Тут користувачі можуть переглянути інформацію про усі наявні бренди, дізнатись новини компанії та індустрії загалом, наявні вакансії у всіх містах. Сайт також є платформою для входу у систему онлайн-замовлень.

технічне завдання

Технічне завдання

Дизайн та розробка сайту компанії для представлення її діяльності, контактної інформації та вакансій, а також для можливості входу у онлайн-систему замовлень.

технології

Ресурси

технології
технології
технології
технології
іконка рішення
іконка рішення
іконка рішення

Рішення

Дослідження ринку, визначення слабких місць сервісу та формування технічного завдання для подальшого прототипування. Розробка інформаційної архітектури сайту та прототипів в результаті дослідження ЦА.

В результаті діалогу з замовником було визначено, що нам потрібна функціональна та інформативна оболонка для подання та входу в онлайн систему, оновлення існуючого інтерфейсу, підняття e-рейтингу компанії.

Оскільки популярність мобільних пристроїв стрімко зростає, сайт також має адаптивну мобільну версію, яка дозволяє користувачам отримати доступ до сайту із будь-якого девайсу.

Наявність новин про усі події компанії, акції та соціальну діяльність. Усі статті відсортовані за категоріями. Новини легко та просто модеруються зі сторони адміністратора.

Стадія дизайну

стадія дизайну ліва картинка

На етапі створення прототипів сайту були враховані побажання замовника щодо структури сайту, пройдені всі критичні точки, та виявлені непродумані моменти.

стадія дизайну права картинка

Як результат кольорова стилістика компанії, редизайн всього колишнього сайту. Подані великі яскраві фотографії продукції компанії та нові банерні фотографії з новою “картковою” структурою сторінок новин, асортименту та вакансій.