Портфоліо

Корпоративна пошта
Що таке корпоративна пошта?
Підприємці та бізнесмени часто, не замислюючись, використовують як поштових адрес розширення mail.ru, ukr.net, gmail.com, rambler.ru, i.ua та їм подібні, не розуміючи при цьому, що безкоштовна пошта не викликає належної поваги, і не формує уявлення про компанію, як солідної і надійною.
Наші клієнти часто запитують - чи можна вирішити цю проблему?
Ми відповідаємо позитивно: у нас є відмінний рецепт і надійне дієвий засіб - корпоративна пошта.
Наприклад, для нашої компанії www.solidbrain.com.ua ми зробили корпоративну пошту з такими адресами: admin@solidbrain.com.ua, info@solidbrain.com.ua.
  У чому ж переваги корпоративної пошти?
Підвищення іміджу: компанія, яка може дозволити собі корпоративну пошту твердо стоїть на ногах і з оптимізмом дивиться в майбутнє. Це відразу видно.
Просування сайту компанії і підвищення впізнаваності адреси: корпоративний адресу постійно є частиною вашої переписки. Використовуючи чужий поштовий сервіс, ви рекламуєте його, а не себе Корпоративна пошта дозволяє отримати доступ до листування співробітників. Мова не йде про банальну стеженні, але про моніторинг та відстеження процесів, які відбуваються в компанії. Таким чином, ви зможете уникнути покарання невинних і нагородження непричетних. Корпоративний поштову скриньку не дозволить вашим співробітникам при звільненні відводити з собою клієнтів і позбавляти компанію корисних зв'язків і контактів.
Позитивне враження про Вас і Вашої організації впливає на громадську думку, а також відносини з клієнтами. Корпоративна пошта - це один з плюсів, який допоможе вам виграти в гонці за виживання і обійти конкурентів.