Клієнти та партнери
...
Компанія “Протект” - відносно молода фірма на ринку систем безпеки України, та її колектив складають фахівці з понад 10-ти річним досвідом продаж технічних засобів охорони. Професіоналізм працівників та великий добутий досвід дозволяє завжди знайти найкраще співвідношення “ціна - якість”,задовольнити вимоги будь-якого, найвибагливішого замовника.
...
«Автопартнер» - провідний супермаркет автотоварів у Львові. Тут Ви знайдете запчастини як відомих світових автомобільних брендів, так і ексклюзивні автозапчастини під індивідуальні замовлення, високоякісні оливи, акумулятори світових виробників, різноманітні автомобільні аксесуари та шини.
...
"Авто Стандард Груп" (АСГ) - група компаній, що успішно здійснює діяльність на ринку автотоварів України понад 15 років. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні група компаній АСГ є одним з найбільших дистриб’юторів автотоварів в Україні.
...
Міжнародний науково-популярний журнал з астрономії та космонавтикиі, розрахований на масового читатача. Видається за підтримки Національної академії наук України. Державного космічного агенства України, Міжнародного Євразійського астрономічного товариства.
...
ТОВ "Дженерал Авто" - молода і стрімко розвивається компанія, яка працює на ринку автотоварів України. За короткий термін вона зарекомендувала себе як надійного партнера, який несе відповідальність за результат. В команду "Дженерал Авто" входять досвідчені фахівці, які багато років працюють на ринку автотоварів.
...
Fibaro це система, створена ентузіастами і практиками технології розумного будинку. Fibaro хотіли створити рішення, доступне для всіх, тому вони розробили продукт вищої якості за розумною ціною. Згідно з даними з березня 2011 року, продукт є найменш дорогим із усіх конкуруючих продуктів в цій групі доступних на світовому ринку.
...
Італійська компанія яка являється лідером з продажу паркету вже багато років. Дбає про довкілля та здоров'я, використання продуктів з низьким впливом на довкілля. Постійна робота, пропозиції, зразки, професіоналізм.
...
Вже більше 100 років компанія Castrol виробляє мастильні матеріали для автолюбителів і професіоналів у всьому світі. Завдяки динамічному розвитку протягом усіх цих років, компанія є визнаним світовим лідером у галузі розробки мастильних матеріалів.
...
Лідер на Російському ринку по виготовленню та встановленню дверей та вікон.
...
Z-Wave є провідним міжнародним стандартом для бездротового зв'язку між «розумними» пристроями як приватному, так і комерційному секторі і, таким чином є базою для так званих "розумних будинків".