Новини

Новинки Satel 2016

3 червня 2016

У квітні 2016 року компанія SATEL , один з основних вендорів компанії SolidBrain , представив нові пристрої для бездротових систем . Їхні головні переваги -- це проста установка та налаштування , комфортна експлуатація і можливість зручного розширення системи.

ASP-100 Повністю безпровідний оповіщувач для зовнішньої установки Перша з новинок - це безпровідний світлозвуковий оповіщувач для установки поза приміщеннями ASP-100 R, спроектований для роботи в безпровідній системі ABAX з двостороннім зв'язком. Він підтримується контролерами ACU-120 і ACU-270, підключеними до приладів серії INTEGRA і VERSA. Використана система радіоприймача для оптимального управління енергоспоживанням разом з високоефективною батареєю нового типу BAT-ER-3.6, забезпечують тривалий час роботи оповіщувача незалежно від агресивних кліматичних умов.

AOD-200 Бездротовий комбінований сповіщувач для зовнішньої установки Друга новинка - безпровідний сповіщувач для установки поза приміщеннями, AOD-200, використовує для виявлення руху ІЧ і HВЧ-технологію. Пристрій характеризується високою стійкістю до помилкових тривог і стабільною роботою в важких атмосферних умовах. При цьому контролюється і простір безпосередньо під сповіщувачем. Сповіщувач AOD-200 додатково оснащений датчиком сутінків, що дозволяє застосовувати його в системах домашньої автоматики без необхідності установки додаткових сенсорів освітленості Поєднання , що заслуговує на увагу : контролер бездротової системи і бездротової оповіщувач для установки поза приміщеннями Чергові дві новинки - пристрої , що працюють на частоті 433 МГц : контролер бездротової системи MTX - 300 і спроектований для спільної роботи з ним бездротової оповіщувач MSP - 300 .

MTX-300 Контролер безпроводної системи Контролер MTX - 300 дозволяє розширити систему бездротовими пристроями SATEL: до 16 сповіщувачів , 32 брелоків і 4 сповіщувачів . Контролер є універсальним рішенням . Він дозволяє розширення систем, побудованих на базі приладів компанії SATEL ( INTEGRA , INTEGRA Plus , VERSA , VERSA Plus або MICRA), а також сторонніх виробників. MSP-300 Безпровідний оповіщувач Оповіщувач MSP-300R, аналогічно ASP-100, базується на сучасній системі радіоприймача, а його живлення забезпечує батарея BAT-ER.–3.6. В пристрої використані ультраяскраві світлодіоди і п'єзоелектричний перетворювач . Оптичну і акустичну сигналізацію можна включати незалежно одине від одного . Джерело www.satel.pl