Новини

Оновлення до vSphere 6.0: унікальні переваги

10 листопада 2015

vSphere 6.0 знову виходить на новий рівень. Тепер платформа надає такі лідируючі в галузі можливості, як vMotion для перенесення ВМ на великі відстані і оновлений компонент Fault Tolerance для багатопроцесорних ВМ. Ці можливості забезпечують відповідність вимогам додатків нового покоління і надають організаціям поліпшену масштабованість, підвищену надійність і економічність.

Завдяки своїй «ультратонкої» архітектурі - програмний код займає всього 150 Мбайт на диску - vSphere ESXi забезпечує кращу в галузі продуктивність і масштабованість. Серед іншого, відзначимо наступні переваги.

  • Підвищення надійності та безпеки: завдяки новій архітектурі ESXi з невеликим числом рядків коду і незалежністю від ОС загального призначення vSphere значно знижує ризик виникнення помилок і вразливостей і спрощує механізм забезпечення безпеки для рівня гипервизора.
  • Оптимізація розгортання та налаштування: архітектура ESXi займає невеликий обсяг дискового простору і включає мінімальне число елементів конфігурації, що значно спрощує розгортання і налаштування і забезпечення відповідності нормативним вимогам.
  • Підвищення ефективності управління: модель інтеграції партнерських рішень на основі API-інтерфейсів, застосовувана в ESXi, усуває необхідність в установці і адмініструванні сторонніх агентів управління на вузлі vSphere. Користувачі можуть автоматизувати стандартні завдання за допомогою середовищ віддаленого виконання сценаріїв на основі командного рядка, таких як vCLI і PowerCLI.