Новини

HDTVI

12 березня 2015

Компанія SolidBrain перейшла на новий стандарт в області аналогового відеоспостереження HDTVI. І вже встигла успішно впровадити кілька таких систем відеоспостереження. Нагадаємо що найбільш поширений на сьогоднішній день аналоговим стандартом є PAL. Коротко розглянемо що ж це таке - HDTVI.

Першою особливістю є можливість передачі відеосигналу з роздільною здатністю до 1920x1080 пікселів. Авторськими правами на стандарт HD-TVI володіє компанія HIKVISION. Основна відмінність нового стандарту полягає в зміненій технології формування та передачі відеосигналу. Стандарт дозволяє уникнути накопичення завад для отримання більш чіткого зображення, а також в HDTVI реалізований алгоритм попередньої обробки відеосигналу. Що дає можливість передачі по звичайному коаксіальному кабелю або витій парі.

Другою особливістю стандарту HDTVI є - зменшення накопичення шуму в міру віддалення камери від приймального пристрою. Хоча і залишилася залежність ступеня спотворення картинки від якості прокладеної траси. Тому ми рекомендуємо до цих робіт залучати тільки досвідчених фахівців.

Проведені нашою компанією тести та опитування наших замовників підтвердили заявлену виробником якість обладнання. Тому цей стандарт можна назвати гідним конкурентом для IP-технологій.