Новини

Fibaro

11 березня 2015

Компанія SolidBrain уклала договір на взаємну співпрацю та партнерство із польською компанією Fibaro, у сфері впровадження технології «розумний будинок».

На сьогоднішній день, система FIBARO є кращим рішенням автоматизації будинків і квартир з доступних на ринку. Вона пропонує безпровідне обладнання та легкий процес установки. Мініатюрні модулі можуть бути встановлені в будь-якій коробці настінного перемикача, за вимикачем, вимикачем ролет, і т.п., і є сумісними з будь-якою електричною системою. Це єдина система доступна на ринку, здатна контролювати світлодіодне освітлення або люмінесцентне освітлення в електричних системах без нейтрального проводу (старий тип електричних систем). Пристрої Fibaro не підключаються назавжди до інфраструктури будинку. Так що, якщо ви хочете зробити ремонт у вашій квартирі, знести деякі стіни і змінити концепцію дизайну інтер'єру ... Це не проблема. Просто зробіть це. Досить зняти модуль зі стіни і встановити його в новому місці. Завдяки комірчастої мережі, модуль оновить своє місце положення, і відновити взаємодію з іншими компонентами системи.

Fibaro надає повну свободу управління і взаємодії, так як вона сумісна з більшістю мобільних телефонів, доступних на ринку. Fibaro сумісна з бездротовими пристроями з майже 300 незалежних виробників і з усіма іншими пристроями, які можуть контролюватися системами, виготовленими конкурентами. Вона сумісна з усіма IP камерами, доступними на ринку - після виявлення аварії, система відправить фото або відео на ваш мобільний телефон.


Для більш детальної інформації див. www.solidhome.com.ua
Джерело www.fibaro.com