Інші послуги

Хостинг сайту

Після створення сайту, його потрібно розмістити на сервері. Дана послуга називається хостингом або місцем, де живуть сайти. Ми пропонуємо розміщення на хостингу не тільки тих сайтів, які самі створили, але й тих сайтів, які створені на будь-яких системах CMS.

Що входить у вартість розміщення на хостингу.

В цю вартість також входить щотижневе копіювання інформації з сайту (бекап), що є гарантією збереження даних вашого сайту. Також ми надаємо доступ до панелі управління хостингом. Сайти, що знаходяться в нас на хостингу, захищені від злому. Але якщо на сайті власник встановлює сторонні додатки, ми знімаємо з себе всю відповідальність за можливу вразливість сайту. В такому випадку вартість очищення сайту від вірусів розраховується згідно з нашими тарифами.
Корпоративна пошта

Корпоративний поштова адреса - це адреса, яка розміщена на домені компанії та обслуговується поштовим сервером оператора зв'язку. Корпоративна адреса є Вашою візитною карткою і рекламує Ваш сайт, а також Вашу компанію, навіть якщо Ваші співробітники ведуть особисте листування. Якщо ж Ви користуєтеся безкоштовною поштовою скринькою чи скринькою у провайдера - то Ви рекламуєте сайт безкоштовного сервісу або сайт оператора зв'язку.

Як створити корпоративний e-mail?

Якщо Ви хочете створити корпоративну електронну пошту (e-mail), то Вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами, вони допоможуть Вам у цьому.