Телефонія

Однією із невід'ємних умов успішної бізнес-діяльності будь-якої компанії є якісний і безперебійний зв'язок. Причому ця умова однаково діє, як для компаній малого і середнього бізнесу, так і для величезних корпорацій. Чудовим рішенням є офісні міні-АТС - вони справляються з істотними навантаженнями, дозволяють одночасно приймати безліч дзвінків від ваших клієнтів і партнерів по бізнесу, а також зручно і оперативно підтримувати зв'язок між офісними співробітниками всередині компанії.

Зв'язку з цим необхідно відзначити, що коректне встановлення і налаштування міні-АТС в сучасних умовах ведення бізнесу є запорукою високоефективної роботи компанії в подальшому - сучасний бізнес неможливо собі уявити без використання телефонного зв'язку..

Компанія SolidBrain пропонує повний спектр послуг, безпосередньо пов'язаних зі сферою телефонії та телекомунікацій.

Телефонія
Mи пропонуємо наступні послуги:
Вибір обладнання міні-АТС
Підключення та програмування АТС
Монтаж міні-АТС
Налаштування міні-АТС
Обслуговування міні-АТС

Фахівці компанії SolidBrain здійснюють різні роботи, пов'язані з налаштуванням зв'язку для компаній і фірм, незалежно від рівня складності поставленого завдання і специфіки бізнес-діяльності клієнтів. Знаходження та впровадження розумних телекомунікаційних рішень у вигляді підбору, встановлення, заміни і налаштування офісної міні-АТС. Ми завжди готові надати своїм клієнтам кваліфіковане технічне обслуговування, яке в максимально стислі терміни часу усуне всі проблеми в роботі міні-АТС. Кваліфікація наших фахівців надає змогу працювати з сучасним технічним обладнанням провідних компаній з світовими іменами. Створена телефонія співробітниками компанії SolidBrain - повністю відповідає всім вимогам і побажанням клієнтів, які завжди бажають мати можливість користуватися всіма незаперечними перевагами якісного зв'язку. У разі виникнення будь-яких сумнівів з приводу, яка IP-Телефонія буде максимально відповідати специфіці діяльності вашої компанії або організації, фахівці компанії SolidBrain завжди готові прийти до вас на допомогу - надати професійну консультацію, завдяки якій буде знайдено найоптимальніше рішення з усіх існуючих варіантів. Необхідно відзначити, що компанія SolidBrain в своєму розпорядженні має велику базу документації, яка дозволяє нам здійснювати повний спектр послуг, пов'язаний з монтажем, підключенням і подальшим сервісним обслуговуванням офісних міні-АТС. Окремо акцентуємо вашу увагу на те, що перед тим, як приступити до виконання необхідних робіт, проводиться перед проектне вивчення об'єкта. В його процесі нашими співробітниками виявляються всі особливості, на які варто звернути увагу під час проектування телекомунікаційних систем і конструкцій. Тільки лише після цього наші клієнти можуть отримати грамотну консультацію з приводу відповідної моделі офісної міні-АТС.