Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація – це комплекс заходів та засобів спрямованих на захист майна і раннього попередження про несанкціоноване проникнення на об’єкт, що охороняється. Система охоронної сигналізації будується на базі центрального приладу, який здійснює контроль та керування усіма елементами системи, які відповідають за своєчасне повідомлення про проникнення, або порушення режим роботи системи.

Компанія SolidBrain проводить аналіз та підбір необхідного обладнання в залежності від потреб замовника. Ми пропонуємо широкий спектр вибору брендів сучасного обладнання як вітчизняних так і закордонних виробників. Для Вас підберемо найнадійніші і перевірені фірми по пультовій та фізичній охороні.

Охоронна сигналізація
Ми пропонуємо нашим клієнтам в залежності від типу об’єкту та його архітектурних особливостей:
провідну сигналізацію
безпровідну сигналізацію
периметральну сигналізацію
комплексну сигналізаціюк

Провідна (або дротова) зазвичай монтується під час виконання будівельних робіт на об’єкті, та реалізується згідно попередньо виконаного та погодженого проекту.
Безпровідні системи охоронної сигналізації зручніші при монтажі, експлуатації чим дротяні системи і можуть доповнюватися пристроями дистанційного керування контролю. Однак вартість їх помітно вища.
Системи охорони периметру є найбільш оптимальним місцем раннього виявлення вторгнення, так як вони дозволяють виявити порушника ще до його проникнення на об'єкт. Як правило, система захисту периметру складається з огорожі і системи сигналізації. Огорожа дозволяє затримати порушника на підступах до периметру, а система сигналізації - виявити та передати сигнал тривоги на пульт охорони.
Комплексна сигналізація передбачає наявність на об’єкті всіх вище перелічених типів сигналізації для забезпечення необхідно рівня безпеки.


Охоронна сигналізація
Охоронна сигналізація може комплектуватися додатковим обладнанням:
блок телефонного додзвону, який передає повідомлення на задані номери
GSM модуль, для відправки SMS повідомлень на задані телефонні номери
спеціальні датчики, для контролю витоку газу і води.

Технічні фахівці SolidBrain розроблять індивідуальний проект охоронної та тривожної сигналізації
об’єкта, нададуть експертну оцінку.