Веб-програми

Компанія SolidBrain пропонує швидку і якісну розробку різноманітних облікових інтернет-додатків, з можливістю їх оренди.

Прикладами таких додатків можуть бути:

Облік звернень клієнтів та робота з клієнтами. (CRM - системи)

Облік дисконтних карток на підприємстві або мережі підприємств. Фіксація та аналіз даних

Автоматизація роботи рекрутингової компанії. Облік вакансій, резюме, звертаючись і робота з ними

Автоматизація роботи юридичної фірми або юридичного департаменту великого підприємства

Додатки для ios
Додатки для android
Додатки для windows phone
Додатки для bada
Додатки для blackberry
Веб-додатки
Веб-програми
Розробка облікового програмного програми в якості інтернет додатків забезпечує цілий ряд переваг перед настільним варіантом:

Доступність. З одним і тим же додатком і з однією і тією ж базою даних зможуть працювати десятки і сотні користувачів, що знаходяться в різних місцях. При цьому все, що їм необхідно для роботи - доступ в Інтернет. Користувачі можуть вносити дані в будь-який час доби. Власники та керівники можуть отримувати звіти та аналітику з будь-якого місця земної кулі.

Гнучкість. Інтернет додатки можуть бути встановлені як на майданчику замовника, при наявності відповідної ІТ-інфраструктури, так і на майданчиках інтернет-провайдерів, або ж у нас на серверах, з повноцінною підтримкою розробника. Варіант розміщення підбирається, виходячи з розв'язуваних завдань і потреб замовника.

Простота використання. Для роботи з інтернет-додатками не вимагається установки якого або програмного забезпечення, його налаштування і інших подібних дій. Для роботи використовується тільки інтернет-браузер.

Можливість оренди додатків. Суть оренди додатків в тому, що Ви не турбуєтеся про встановлення додатка і його підтримці. Додаток встановлюється на наших серверах, підтримується нашими фахівцями. Ви отримуєте гарантований доступ до свого додатком через вказаний Вам адресу. При цьому ціна за розробку Вашого застосування знижується на 50%, а Ви платите фіксовану місячну плату за оренду, яка розраховується виходячи з кількості користувачів додатку.
Вимоги до апаратного забезпечення для користувачів інтернет-додатків істотно нижче, ніж до настільного програмного забезпечення. Основна обчислювальна навантаження лягає на сервер.
Демонстраційний проект реалізуємо і демонструємо через Інтернет - БЕЗКОШТОВНО, для того, щоб Ви змогли переконатися в якості і надійності нашої роботи.
Терміни розробки визначаються на основі аналізу вимог до програмного забезпечення та постановки завдання. Для простої облікової програми зазвичай терміни, з урахуванням погодження та установки складають близько 3-4 тижнів.
Ми пропонуємо свою добре налагоджену підтримку (спеціалізований сайт підтримки, email, тел), як розроблених проектів, так і Ваших користувачів, або можемо допомогти організувати Вашу власну підтримку.